Користь для них.
Підтримка для вас.
Передзвоніть мені
Бесплатная доставка

Комбікорма Grassland

Комбікорм Grassland для курчат бройлерів "Стартовий" (Стандарт) Комбікорм Grassland для курчат бройлерів "Стартовий" (Стандарт)
15,70 грн.
кг.
+
Комбікорм Grassland для бройлерів "Гровер" (Стандарт) Комбікорм Grassland для бройлерів "Гровер" (Стандарт)
15,30 грн.
кг.
+
Комбікорм Grassland для бройлерів "Фініш" (Стандарт) Комбікорм Grassland для бройлерів "Фініш" (Стандарт)
15,00 грн.
кг.
+
Комбікорм Grassland для курчат несучки "Стартовий" (Стандарт) Комбікорм Grassland для курчат несучки "Стартовий" (Стандарт)
14,70 грн.
кг.
+
Концентрат БМВД Grassland для свиней "Стартовий" 20% (Преміум) Концентрат БМВД Grassland для свиней "Стартовий" 20% (Преміум)
30,00 грн.
кг.
+
Концентрат БМВД Grassland для свиней "Гровер/Фініш" 15%/10% (Преміум) Концентрат БМВД Grassland для свиней "Гровер/Фініш" 15%/10% (Преміум)
25,00 грн.
кг.
+
Комбікорм Grassland для качок та гусей "Стартовий" 1-21 днів (Стандарт) Комбікорм Grassland для качок та гусей "Стартовий" 1-21 днів (Стандарт)
15,10 грн.
кг.
+
Комбікорм Grassland для дійних корів (Преміум) Комбікорм Grassland для дійних корів (Преміум)
15,30 грн.
кг.
+
Комбікорм Grassland для кролів "Гровер" 30-130 днів (Преміум) Комбікорм Grassland для кролів "Гровер" 30-130 днів (Преміум)
15,30 грн.
кг.
+
Комбікорм Grassland для перепела в період яйцекладки (Стандарт) Комбікорм Grassland для перепела в період яйцекладки (Стандарт)
17,60 грн.
кг.
+
Комбікорм Grassland для кларієвих сомів "Гровер" Комбікорм Grassland для кларієвих сомів "Гровер"
30,00 грн.
кг.
+
Про компанію

Комбікорм Grassland™ — Користь для них. Підтримка для вас.

Місія компанії - З допомогою наших іноваційних та високоякісних продуктів, зробити наших клиентів заможнішими, а користувачів їхної продукції, здоровіше.

Новини комбікормового заводу
13.11.2018

На території Великосеверинівської об’єднаної територіальної громади Кіровоградського району ввели в експлуатацію завод із виробництва комбікормів і концентратів ТОВ "ДАБЛ -ДЕККЕР". У відкритті підприємства та символічному запуску потужностей взяв участь голова облдержадміністрації Сергій Кузьменко.

Останні відгуки та коментарі про комбікорма Grassland

Валентина 15.04.2020

Дуже задоволена результатом. Рекомендую.


Сергій 9.04.2020

Корм супер,вирощую перепела тихасьця на м'ясо,починаю різать у 42 дня, середня вага тушки 270 грам.


Марина 9.04.2020

Комбікорм grassland дуже сподобався,годували ним велику кількість бройлера,показники росту відповідають таблиці росту бройлера,а саме головне це, те ,що на цьому комбікормі дуже ніжне і смачне м'ясо без постороннього запаху.Вирощували на бройлерному кормі grassland також мясояєчні породи(іспанка,майстер грей,фоксі чік)ріс птиці відмінний і не було розкльову птиці,чим дуже задоволена.


Микола Храпаченко (n.hrap***il.com) 17.03.2020

Корм чудовий! Результат переверший сподівання! Рекомендую!!!


Дима 25.02.2020

Це просто БОМБА серед ваших кормів. Підгодовую ним своїх корів ї дуже враженний тим що корови кожного разу дають на 3-4 літра молока більше. В данний час це самий кращий комбікорм який я колись купував. Рекомендую!